Bakan Tunç’tan ‘Eros’ davası açıklaması: Hayvanları korumamız lazım

Bakan Tunç’tan ‘Eros’ davası açıklaması: Hayvanları korumamız lazım
Yayınlama: 14.03.2024
A+
A-

Bakan Tunç, kedi ‘Eros’un öldürülmesiyle ilgili davaya ilişkin, “Bu bir ilk adımdır. Eros’un öldürülmesi sonrasında 2,5 yıl ceza almasını, geleceğe yönelik, özellikle bundan sonraki olayların azalması noktasında bir adım olarak, önemli bir adım olarak da görüyoruz. Hayvanları korumamız lazım, onlar bizim can dostlarımız” açıklamasını yaptı.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Giresun’un Gazi Caddesi’nde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Kitap, Kahve ve Genç Ofis’te gençlerle bir araya geldi.

Türkiye Yüzyılı’nın gençlerin omuzlarında yükseleceğini belirten Tunç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kadrolarının Türkiye Yüzyılı’nın temelini attığını söyledi.

Tunç, bu temel atma sürecinin kolay olmadığını vurgulayarak, “22 yıl boyunca temel atmak için uğraşırken, o temeli engellemek için de çok gayretler gösterildi, şer güçler devreye sokulmaya çalışıldı, ülkemiz düşmanları bu Türkiye Yüzyılı’nın başlamaması için çok gayret gösterdi.” diye konuştu.

Millet sayesinde buna fırsat vermediklerini dile getiren Tunç, “Yolumuza devam ettik, tüm engelleri aştık, size Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcını hazırlamış olduk. Şimdi bundan sonra inşallah sizler Türkiye Yüzyılı’na sahip çıkacaksınız.” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.